Güzel Şeyler

Mila Geldi!

Mila gelmeden önce hep düşünürdüm, bu anneler neden annelik ile ilgili soru sorulduğunda saatlerce anlatmaya doyamıyorlar diye. Meğer bu mucizenin hazzından insan kendinden geçiyormuş. Sanki bu sadece benim başıma gelmiş gibi, en özeli benim deneyimimmiş gibi bir his, içimde kelebekler.. Acısı ağrısı yorgunluğu umrumda değil, bana kızımla geçen her dakikayı sorun.

Onun herşeyiyle yakından ilgilenmek, çıkardığı her seste söylemek istediğini anlamak, az ağlamasına ve çok gülmesine yardımcı olacak herşeyi yapabilmek istiyorum. Ama aynı zamanda fazla kaptırmamam gerektiğini hatırlamalıyım. Mesela çocuksuz arkadaşlarımla buluştuğumda hala çılgınlıklar yapma özgürlüğümü, biraz kasarsam saça makyaja zamanım olabileceğini, sadece Mila için değil, kendim için de alışveriş yapmam gerektiğini falan. Umarım dengeyi tutturmak planlanabilen birşeydir.

Geçen Şükran Günü’ nde kocaman bir hindiden bile daha büyük olarak ilk ayını doldurdu Mila’ m. Hayata güçlü başladı, hep güçlü olsun. Annesi ve babası her zaman yanında olacak.

3 Comments

  1. Gule gule buyutun tanimadan sevdiklerim. hosgeldin Mila hep mutlu saglikli yaşa.

  2. Bir aylık oldu bile sevgili torunum. Sevgili Miayı bir an önce görmek istiyorum. Çok öpüyorum.

  3. Sevgili Mila’nın bahtı açık, sağlık ve mutluluk içinde gelişmesi en büyük dileğimiz kuşkusuz. Sevgili Mila erdemli, mutlu, sevgi dolu aile kucağında çok şanslı biri olmalı.

    Daha mutlu, daha şanslı, en güzel günler senin olsun Milacığım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*