Amerika' da Hayat

Tenis

Babacığımın babalar gününü kutladığım geleneksel pazar sabahı skype seansımızın hatırı sayılır bir kısmını yine tenise ayırdık. Annemle ikisi internet bahisçileri gibi her turnuvanın her maçını izleyip sonra da beni sınıyorlar. Hödövski’ yi tanımıyor musun?? Aaa.. E kızım geçenlerde Zökoviç’ i yendi ya hani?? Zannedersin bizimkiler eski tenisçilerden. İnsan hayatında elini sürmediği bir sporun bu kadar tutkunu olur mu? Eşimin ailesiyle tanışacakları akşam bile fonda Federer’ in maçı vardı. Kızımızı oğlunuza vericez vermesine de önce şu maçı bir bitirseydik..

Maçları takip edemesem de, ben de bünyesinde tenis virüsü barındıranlardanım. Özellikle yazları ağırlaşan bu hastalığın bendeki başlıca belirtileri saatlerce güneş altında oynamak, amele yanıklarımdan gurur duymak ve eve gelen misafirin eline raket tutuşturup yaka paça mahallenin kortlarına götürmek. Tesadüfen içlerinden birisi yeni fotoğraf makinesi almışsa, denek olarak kullanılırken hülyaavşarvari pozlar vermek gibi bir semptomum da var, yeni ortaya çıktı. Yoksa normalde hiç sevmem öyle şeyleri.

8 Comments

  1. pozlar son derece artistik olmus ;))))

  2. zeynep turan ( görkemin eşi ) :) says:

    merhaba, nasılsın ? iyi gördüm seni…aklıma düşmüşken ve işten güçten hazır fırsat bulmuşken bir bakayım sitenize dedim, çok güzel hazırlarmışsın.. yazıların, gezi notların da çok hoş bir bir okudum hepsini,senlen gezmiş görmüş oldum oraları…bu arada Hülya Avşar halt etmiş..:)) görüşmek üzere…selamlar.

  3. Bence de Hülya Avşar halt etmiş. Çok güzel kareler:)) Yaa benimde tenis canım çekti, gidip oynayayım bari:))

  4. : )) bekliyoruz aslicim.. gel de bi oynayalim fethiyenin tozlu kortlarinda.. iyi antreman yap ama..benden solemesi ; ))

  5. Uzakbati says:

    :)) gorelim bakalim! az kaldi gelmeme..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*